Кандидатура за админ във "Bulplay 1v1 Arena от Vuchev

Заключено Заключено
Потребителско име: vuchev
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 1

Кандидатура за админ във "Bulplay 1v1 Arena от Vuchev

Мнение от vuchev »

Име: Виктор
Възраст: 17
Град: София
Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? Бих искал да стана администратор, защото играя често във вашите съръри и поняога забелязвам неща, които трябва да се оправят и ако съм админ бих помогнал за това. Например хора, който тролват, хора който се държат много невъзпитано и неуважително и хора който хакват . Ще бъда полезен за сървъра ако стана админ, защото вместо всеки път да занимавам другите админи ,които не винаги могат да влязат на момента, да банват някого , аз ще се погрижа за тези неща. . Ако стана админ не бих злоупотребил с ранг-а и ще помагам с каквото мога.
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? Минимум по час-два на ден. Най-вероятно вечерта
Имате ли предишен опит със Sourcemod?- не, но бих се научил!
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? В цсго сървър досега не съм бил админ, но мисля че мога да се справя :) .
8. Дискорд за връзка? vuchev#5851
9. Линк към вашият Steam профил? https://steamcommunity.com/id/azsumbashtati/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно... Сървърът е много добър, играя в него малко след кото отворихте 1в1 арените, но понякога има хора, които развалят играта и точно за това бих станал админ, за да може другите да се наслаждават на сървъра без да има хора който ги карат да не го харесват.
Аватар
Потребителско име: Hristow
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 7

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay 1v1 Arena от Vuchev

Мнение от Hristow »

Редовен си , не се заяждаш с останалите играчи , пишеш винаги когато има нещо нередно в сървъра. От мен имаш Да!
Изображение
Изображение
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay 1v1 Arena от Vuchev

Мнение от nullrage »

Одобрен, ЛС дискорд моля.
Заключено Заключено