Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Заключено Заключено
Аватар
Потребителско име: cyph3r
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 6

Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от cyph3r »

1. Вашето име? - Тино Димитров.
2. Вашата възраст? - 17 години.
3. От къде сте? - София
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? Работата на всеки един администратор, в който и да е било сървър е да наблюдава за хакери и токсично поведение, демек това, с което ще мога да помогна на сървъра.
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - Абсолютно нямам ограничение във времето си! Винаги мога да влезна и да играя!
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Имам, но не в български сървъри.
8. Дискорд за връзка? - 996999699969996999699969#9969
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/id/fucktheworld1337/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно?: Познавам се с доста хора от Администрацията, която е доста на добро ниво, да имам провинения още в началото на присъствието ми в сървъра, но се надявам, че съм ги изкоренил! Като цяло сървър на доста добро ниво, който не търпи токсичните играчи, камоли да не говорим за хакери, радвам се, че всеки път имам в приятелската ми листа, човек, на който мога да кажа, че има хакер и той веднага ще се заеме и като цяло наистина сървър на доста добро ниво!
П.С. За много години, към целия стафф на Булплей!
Потребителско име: awaq
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22
Местоположение: Bulgaria

Обратна връзка:

Re: Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от awaq »

От това което виждам като прекарано време във сървър където кандидатстваш имаш само 1ч и 45 минути кое за мене малко според мене още ти е рано да бъдеш Админ при нас, бъди по редовен след като познаваш екипа ни пусни няколко репорта за хакери да видим със какво наблюдение си към тях но за мене още рано да си администратор при нас оправи игралното време във сървър където искаш да си администратор. !!!

ПРОТИВ: Имаше БАН за Wallhack
Последно промяна от awaq на Съб Яну 02, 2021 6:39 am, променено общо 1 път.
Потребителско име: Asterix
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от Asterix »

след случката където ползваше хак и после се пробва да си смениш ип-то да избягаш от бан и ти се каза след това нямаш право на Кандидатура за Администратор и взе да се пробваш пак :)

аз съм НЕ
Потребителско име: bivaka
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22

Re: Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от bivaka »

разбирам сигурно си се променил, забелязвам много голяма промяна в държанието ти, и не цъкаш с wall вече. Но декстър ти каза, "махам ти бана, но няма как да станеш админ"! Може би след време да се пробваш пак, но пак казвам, аз виждам промяна :)
Аватар
Потребителско име: cyph3r
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 6

Re: Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от cyph3r »

Аз тотално съм забравил, хахахаха
Аватар
Потребителско име: rostislavch0
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 9
Местоположение: Кюстендил

Обратна връзка:

Re: Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от rostislavch0 »

Имал си бан и си играл с Wall хак, няма как да стане, от мен имаш Не!
Изображение
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от nullrage »

Заключвам тази тема и я местя във отхвърлени кандидатури, ще се свържа със теб на лично тези дни да поговорим!
Заключено Заключено