Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Заключено Заключено
Потребителско име: Veznata
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 2

Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Мнение от Veznata »

1. Вашето име? - Мартин Иванов
2. Вашата възраст? - 16
3. От къде сте? - Разград
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? - Искам да помогна с развитието на игра вътре в сървъра като да следя за хакери да контролирам чата и ако има токсик хора или неприятни за обществото хора да ги банвам или да ги мютвам. Обичам да следя реда и да се спазва в мое присъствие както когато ме няма и в присъствие на някой колега.
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - от 4 до 6 часа на ден предимно следобед и надвечер
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да имам опит.
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Да в други сървъри които са били чуждестранни но не помня точно имена но имам 2г. стаж като Администратор . До сега не съм бил Администатор в Български сървъри а само в чуждестрании.
8. Дискорд за връзка? - Veznata#2611
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561199063764129/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно... - Сървъра ме кефи много както и хората в него
и се кефя като играя вътре.
Потребителско име: awaq
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22
Местоположение: Bulgaria

Обратна връзка:

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Мнение от awaq »

От скоро си в форума и в сървъра. Но според мен ти е още рано. Посещавай по често сървъра и бъди по активен.
От мен за сега имаш НЕ.

Score: 223
Minutes Played: 206
Score per Minute: 1.1

First Seen: Oct 20, 2020 2:00 PM
Last Seen: Nov 01, 2020 2:00 AM

Като гледам колко си редовен ;)
Потребителско име: bivaka
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Мнение от bivaka »

Админ няма как да станеш, като даже нямаш и прайм :), и все пак, според мен не си за админ, от мен, НЕ!
Потребителско име: Veznata
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 2

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Мнение от Veznata »

Само да кажа , че имам прайм.
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 24

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Мнение от Arrow »

С този чисто нов профил, който е направен преди 5,5 секунди забрави за моята подкрепа. А и играеш от онзи ден според GameTracker, не те знам къде си тръгнал админ да ставаш... Особено с този чисто нов профил, което ме води да факта, че може би имаш стар, който е VAC баннат.

Та, да се върна на темата, с толкова кратък престой в сървъра просто си "пробваш" късмета да видиш какво ще стане. От мен твърдо НЕ.
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от Veznata

Мнение от nullrage »

Кандидатурата е отхвърлена, ако имаш прайм, можеш да поробваш пак на по-късен етап.
Заключено Заключено