"Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Заключено Заключено
Аватар
Потребителско име: Stilqn V.
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

"Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Stilqn V. »

1. Вашето име? - Стилян Вълков
2. Вашата възраст? - 15
3. От къде сте? - Гр.Сопот Обл.Пловдив
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? - за да помагам на играчите и да има ред в сървара както преди като бях админ и помагах и имаше ред!
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - 6 7 часа ще ги прекарвам вътре!
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да!
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Ами тук в BulPlay.
8. Дискорд за връзка? - Влизате във официалния канал - Клик и си пишете ника тук. -⚠ツG-3-G-₳-T-₳ツ⚠#6815
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561199077358765
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно... най-добрите в България!
Последно промяна от Stilqn V. на Съб Окт 03, 2020 12:00 am, променено общо 1 път.
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 24

Re: "Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Arrow »

https://i.imgur.com/p8TQ3wq.jpg - Това ми стига да ти дам едно голямо ПРОТИВ. Хора с такова поведение не смятам, че имат място в екипа, а и те видяхме колко "добър" админ беше като ти се даде шанс. Админството просто не е за теб и съм на мнението, че няма да се справиш, дори и да получиш втори шанс, което не го виждам.

Твърдо против!
Потребителско име: Jacksparrow
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: "Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Jacksparrow »

За сега и от мен имаш НЕ,не можеш да прецениш дали някой е хакер,играеш си с правата и т.н мисля че трябва да пораснеш малко и тогава пак да опиташ!
Аватар
Потребителско име: Stilqn V.
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

Re: "Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Stilqn V. »

Арол преди колко месеци е тязи снимка?И да си ме видял да псувам докъто съм бил админ точно преди сек. да ме бан ме хранеше пича хаззе ли какъв е нз
Последно промяна от Stilqn V. на Пет Окт 02, 2020 11:55 pm, променено общо 1 път.
Аватар
Потребителско име: Stilqn V.
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

Re: "Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Stilqn V. »

И до сега всички банове са ми били верни!И много ясно че ако стана админ няма да си играя с правата закво ми е да се канд . от ново и пак да ме махнете?
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 24

Re: "Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Arrow »

Не си пиши по кандидатурата, първо на първо. Правилата не знаеш, админ тръгнал да ми става... И снимката е от онзи ден, затова не се опитвай да лъжеш. Сега вота ми тотално се затвърди, особено и след перманентния бан, който ти наложих за опит за скам, така че кандидатурата може директно да се отхвърли, но нека Dexter да се изкаже по този въпрос.

Не отговаряй на всеки който ти пише по кандидатурата, изчакваш краен отговор. Сам си прецакваш шансовете, не че имаш някакви след тези случки де.
Потребителско име: Tilifonadjiqta
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 5

Re: "Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno - GEGATA от ново!

Мнение от Tilifonadjiqta »

Честит бан!
Заключено Заключено