Кандидатура за Админ

Заключено Заключено
Потребителско име: Lixツ
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 1

Кандидатура за Админ

Мнение от Lixツ »

1. Вашето име? - Никола Тотев

2. Вашата възраст? - 14

3. От къде сте? - Русе

4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? - Много ми харесва сървъра с хората в него бих помогнал на сървъра не само с развитието му а и с уважението към хората в сървъра ще се постаря по цели дни да съм активен и да следя ако има нарушения да се оправят за секунди! ще направя хората в сървъра когато съм вътре по уважитени защото съм виждал много неконкретни думи към мене или към някой друг към другия отбор!

5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - ппц нямам живот по 5,6 часа когато нямам натоварена графика :)

6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да!

7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Не!

8. Линк към вашият Discord профил? - Lixツ#5483

9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561199032012767/

10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно... - според мене сървъра е страхотен няма какво повече да се желае активни админи , пекани хора , сприятелих се с
много приятели в този сървър , с една дума без да се замисля мога да му кажа че не както самият сървър където пускам кандидатура а цялата верига на bulplay е УСПЕШНА!
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за Админ

Мнение от nullrage »

Никола, благодаря за кандидатурата и добрата оценка на сървъра, но за съжаление е обявен лимит за възраст, даже ако изключим фака за възрастта, самият стийм профил няма достатъчно часове нито левел (без препратки към skill и etc.). Оценката ми е чисто базирана на липса на работа във сървъри като админ.

Това не значи НЕ за постоянно, но за съжаление във момента моят отговор е НЕ.
Заключено Заключено