Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Потребителско име: AfteRShocK
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 4

Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от AfteRShocK »

1. Вашето име? - Жоро
2. Вашата възраст? - 35 :?

3. От къде сте? - Банско

4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? - Мисля, че мога да бъда полезен когато възникне спорна ситуация и да взимам бързи и справедливи решения! :)

5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - Влизам по всяко време и във двата сървъра, имам около 400 часа в тях, почти по цял ден съм на компютъра и дори и да не съм в игра, като ми пишат ще мога да реагирам.

6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да!

7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Да! Имам 2 акаунта с около 8 000 часа на 1.6+CSGO.(това не е много за хвалене :)) от 2-3 години влизам само с единия. Бил съм админ в CS.Aida.bg - Plovdiv.info - BG.DUST2 - Psycho-cs.com и други на които не помня имената. По принцип хакерите ги надушвам много бързо, а със опцията Spectator мисля , че няма да имам грешки.

8.Тук не съм много сигурен, защото линка в темата е изтекъл, но мисля , че е това -> Af7eRSh0cK#1015

9. Линк към вашият Steam профил?
MainACC https://steamcommunity.com/id/AfterShockBG/
OldACC https://steamcommunity.com/id/JustZ

10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно... - Еми кратко и откровенно, сървърите нямат конкуренция и доста често стават добри игри и има забава, а най яко е когато влезе някой със акаунт от 3 дена и за 4 рунда е 18/2.. И като напише.. EZ.. и се изпотявам!

Лека Вечер :)
Последно промяна от AfteRShocK на Нед Ное 01, 2020 5:15 pm, променено общо 1 път.
Потребителско име: Asterix
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от Asterix »

От мен имаш ДА ! познавам те от доста време :)
Аватар
Потребителско име: H0LLISTER
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 12

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от H0LLISTER »

Имаш ЗА и от мен! Виждал съм те в игра, не си проблемен и смятам че можеш да се справиш със задълженията си!!
Потребителско име: Tilifonadjiqta
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 5

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от Tilifonadjiqta »

Разумен човек си, нямаш конфликти с други играчи, играеш от доста време в Bulplay, имаш твърдо ДА от мен! :)
Аватар
Потребителско име: Niko-san
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 9

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от Niko-san »

ЗА :)
Потребителско име: Jacksparrow
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от Jacksparrow »

И от мен имаш ДА
Потребителско име: Banana Joe №2
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 12

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от Banana Joe №2 »

Редовен играч си и в mirage/inferno и в dust 2, не създаваш проблеми на другите играчи и не се заяждаш с другите. От мен имаш ДА!
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 24

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от Arrow »

Аз пък съм на съвсем различно мнение от останалите. Не съм видял да си докладвал чрез calladmin и не смятам, че си подходящ за админ, нито пък си ми направил някакво впечатление. А и можеш да кандидатстваш само за един сървър, а не директно за 2 сървъра, както си описал в заглавието... Против!
Потребителско име: bivaka
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от bivaka »

и от мен имаш, НЕ, поради факта, че веднъж ( не помня точно, кога и с кой) се заяде с един играч просто, защото не играеше със слушалки.
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за админ във Bulplay Mirage /Inferno - Dust2Only - AfteRShocK

Мнение от nullrage »

Имаш повече ДА отколкото НЕ, НО притеснява ме факта, че е имало случаи във които се заяждаш със някой играч, искам да ти кажа, че да си част от стафф-а на булплей, е задължително да си сдържаш нервите и да НЕ прояваваш агресивно и надменно поведение към играчите, както и да нямаш предразсъдъци за на кого колко му е нов акаунта. За днеска си запазвам правото на финален отговор, искам да поговоря със 2ма 3ма админа и да претегля нещата за да се опитам да оправдая отговорите ДА, които си получил.
Заключено Заключено