"Кандидатура за админ във Bulplay Dust2 Only от Lyciffer

Заключено Заключено
Потребителско име: Lyciffer
Test Admin
Ранг във форума: Test Admin
Мнения: 1

"Кандидатура за админ във Bulplay Dust2 Only от Lyciffer

Мнение от Lyciffer »

1. Вашето име? - Бисер Бисеров
2. Вашата възраст? - 19
3. От къде сте? - Благоевград
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър?-Доста често има хора,които нарушават правилата на сървъра,независимо дали играят с хакове/псуват или се заяждат и т.н.Отдавна искам да стана част от екипа на Bulplay,обаче нямах достатъчно време да отделям за сървъра,но сега имам.Мотивиран съм и държа много на реда и дисциплината и ще дам най-доборто от себе си,за да развиваме веригата на Bulplay.
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - минимум 4-5 часа на ден(скоро се върнах от чужбина и имам много свободно време в момента)
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Не съм бил админ в CS:GO досега,но бързо се уча от страна на команди (1 седмица максимум).
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Бяхме надъхани с едно приятелче да си спретнем сървър имахме хост,някой плугини и само ни оставаше да доизпипаме някои неща,за да го пуснем,обаче трябваше да замина за чужбина на работа и нещата не станаха по план и се,следователно не съм имал
8. Дискорд за връзка? - Влизате във официалния канал - Lyciffer#5501
9. Линк към вашият Steam профил? -https://steamcommunity.com/id/Lyciffer/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно...-Харесвам цялата верига на Bulplay и най-много това,че постоянно има хора ако не в единия,то в другите сървъри,хората от екипа са точни и винаги се отзовават,когато трябва,което прави самата игра по-приятна.
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: "Кандидатура за админ във Bulplay Dust2 Only от Lyciffer

Мнение от nullrage »

Аз съм ЗА, въпреки малкото часове във cs:go, съм играл със теб във сървърите, постоянен си във тях, не създаваш ядове и проблеми. Ако и във админството ще си така постоянен, мисля че ще станеш доста добро попълнение във нашия екип.
Успех!
Потребителско име: Asterix
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: "Кандидатура за админ във Bulplay Dust2 Only от Lyciffer

Мнение от Asterix »

Аз съм ЗА :)
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: "Кандидатура за админ във Bulplay Dust2 Only от Lyciffer

Мнение от nullrage »

Приет си за тестови период, пиши ЛС във дискорд за да ти уредим тест админ правата.
Заключено Заключено