Кандидатура за админ от fR0NTEz

Заключено Заключено
Потребителско име: fR0NTEz
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 5

Кандидатура за админ от fR0NTEz

Мнение от fR0NTEz »

1. Вашето име? - Ростислав Иванов
2. Вашата възраст? - 20
3. От къде сте? - Кюстендил
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? Защото има доста играчи които псуват, само викат на микрофона, понякога има и хакери и да предотвратя тези неща
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - 2-3 часа
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Вече да
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Ами в 1.6 повечеко и в CS:GO само при вас.
8. Дискорд за връзка? - Аз съм там
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/id/cloud9fr0ntez/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно... Много хубав и развит сървър, уникален екип, всичко е на ниво.
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 24

Re: Кандидатура за админ от fR0NTEz

Мнение от Arrow »

Едва от тази седмица си започнал да влизаш в Mirage/Inferno сървъра и преди няколко дни беше одобрен за Dust2 Only-то и вече кандидатстваш за втори сървър. Според мен ще е най-добре да изчакаш и да се задържиш първо в Dust2-то, да минеш тестовия си период и чак тогава да се мисли за 2-ри сървър. На този етап смятам, че ти е рано за втори сървър. Все пак нека това не те спира да си влизаш в Mirage/Inferno, просто наистина смятам, че ти е рано да ставаш админ и във втори сървър докато тепърва има да се докажеш в първия, пък чак тогава да се има на предвид админ във 2-ри сървър.

Мотивиращо против.
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за админ от fR0NTEz

Мнение от nullrage »

Пиши ЛС в Дискорд.
Заключено Заключено