КАНДИДАТУРА ЗА СЪРВЪР АДМИН В BULPLAY.NET DUST 2 ONLY ОТ marinkataLUD

Заключено Заключено
Аватар
Потребителско име: marinkataLUD
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin

КАНДИДАТУРА ЗА СЪРВЪР АДМИН В BULPLAY.NET DUST 2 ONLY ОТ marinkataLUD

Мнение от marinkataLUD »

1. Вашето име? - Марин
2. Вашата възраст? - 21 години
3. От къде сте? - гр. Горна Оряховица
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? Бих искал да стана администратор, защото играя често във вашият сърър и понякога забелязвам неща, които трябва да се оправят.Например: Играчи, който тролват и не залагат бомби нарочно, хора който се държат много невъзпитано и неуважително към играчите във сървъра, а най-вече големият проблем е играчите, който използват помощни средства, за да стават по-добри (Хакове).
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - Бих могъл да отделям 2,3 часа през седмицата, понеже работя до късно, а през уикендите мога да отделям и по 4,5 часа.
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Нямам, но имам опит с AmxModX, което е почти същото.
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - В CS:GO нямам. Имам доста голяма история в CS 1.6.
8. Дискорд за връзка? - marinkataLUD#6969
9. Линк към вашият Steam профил? - Разполагам с два профила, но първият ми е main профила. https://steamcommunity.com/id/marinkatalud
https://steamcommunity.com/id/marinkatalud2
10. Личното ви мнение за сървъра, кратко и откровенно- Мнението ми за сървъра е доста добро, няма втори такъв сървър. Аз смятам че, това е най-добрата верига в България за CS:GO сървъри.
Изображение
Аватар
Потребителско име: Jacksparrow
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager

Re: КАНДИДАТУРА ЗА СЪРВЪР АДМИН В BULPLAY.NET DUST 2 ONLY ОТ marinkataLUD

Мнение от Jacksparrow »

Имаш моето ДА
УСПЕХ
Изображение
Потребителско име: MDK
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin

Мнение от MDK »

Виждал съм те в сървъра често. Имаш ДА от мен, пък времето ще покаже.
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator

Мнение от Arrow »

Редовно те срещам в сървъра и ми докладваш постоянно за нарушения и хакери. Часовете по сървърите може и да ги нямаш, но вярвам, че бързо ще ги направиш предвид колко си активен в сървъра.

Одобрен! Свържи се с мен за да си получиш правата.
Заключено Заключено