Re-Кандидатура за админ във MIRAGE/INFERNO от lucky-

Заключено Заключено
Потребителско име: Lucky12
Test Admin
Ранг във форума: Test Admin

Re-Кандидатура за админ във MIRAGE/INFERNO от lucky-

Мнение от Lucky12 »

1. Вашето име? - Константин Буров
2. Вашата възраст? - 16 години
3. От къде сте? - гр. София
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? Бих желал да съм админ във вашия сървър, защото ми харесва много, прекарвам една голяма част от времето си в него, и за да отстраня не добронамерените хора в него (хакери, токсични играчи)
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - Бих могъл да отделям по 2-3 часа на ден, сутринта и вечерта
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Не
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Не, нямам
8. Дискорд за връзка? - luckyy#7590
9. Линк към вашият Steam профил? -https://steamcommunity.com/id/imluckyaf1/
10. Личното ви мнение за сървъра, кратко и откровенно- Мнението ми за него е доста добро, според мен най-добрата верига в България за цс сървъри и хората в него са приятелски настроени
Аватар
Потребителско име: Alfie
Global Moderator
Ранг във форума: Global Moderator

Re: Re-Кандидатура за админ във MIRAGE/INFERNO от lucky-

Мнение от Alfie »

Никога не четете изискванията, а едното от тях е да имате поне 450 часа във всички сървъри общо. Ти имаш 73 часа - https://www.gametracker.com/player/luck ... .34:27017/. И силно ме съмнява това да е единственият ти акаунт, също така ме съмнява, че си на 16. Пас съм, засега.
Потребителско име: Lucky12
Test Admin
Ранг във форума: Test Admin

Мнение от Lucky12 »

Знам че не си ми задавал въпрос, и че не мога да пиша ако не си ми, но желая да доуточня неразбирателството. В gametracker пише само за едно от имената ми, а съответно "lucky-" и ако погледнеш, към него има и профил, където можеш да видиш и другото ми име "Lucky". Не знам защо, но явно така ги разделя сайта. Така че аз хубаво съм си прочел изискванията преди да публикувам тази Re-кандидатура. :)
Аватар
Потребителско име: Alfie
Global Moderator
Ранг във форума: Global Moderator

Мнение от Alfie »

Показаха ми изиграното време, което имаш. Не знам защо геймтракера показва толкова малко, но ще изчакам останалите. Искам да видя какво ще кажат и те.

Edit: Предлагам да ти се даде шанс като тестов админ. За.
Потребителско име: LeffLoR
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin

Мнение от LeffLoR »

Имаш НЕ от мен
Потребителско име: Lilith
Server Admin

Мнение от Lilith »

Да
Потребителско име: Speak
Server Admin

Мнение от Speak »

Против
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator

Мнение от Arrow »

Леко ме притеснява факта, че нямаш опит с Sourcemod, но ще се научиш. Прегледах и двата никнейма lucky- и Lucky, покриваш нужните часове от двата ника, този път ще направя компромис за минутите разделени на два ника, но вече искам само от един ник да играеш, в случая както вече играеш от lucky-. Редовно те срещам в сървърите, не виждам да проблемен или конфликтен, силно се надявам така да остане.

Ще ти дам шанс за админ и очаквам да се отнесеш отговорно, като правата не искам да те променят и поведението да остане същото. Свържи се с мен в Discord за повече информация и да си получиш правата.
Заключено Заключено