Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Изображение
IP: 87.121.112.34:27017 or mirage.bulplay.net:27017
Потребителско име: Borata26
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Borata26 »

1. Вашето име? - Никола Титиринов
2. Вашата възраст? - 17 и още малко 18
3. От къде сте? -Пловдив
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър?
Играя много често във сървъра и много ми харесва когато играчите са спокойни и не нарушавват правилата,обаче когато няма админ и има някви дето си сипват и нарушават правилата искам да мога да ги спирам и да може да се играе нормално :)
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? -вечерта по 4часа в пон,сряда,петък,неделя....
през деня също по 4-5часа в останалите седмични дни(разбира се ако има хора или нямам друга работа)
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Не
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Да във веригата на Сърф България и във сървъра на Моето в Кларити сърф
8. Дискорд за връзка? - 𝓓𝓙_𝓑𝓐𝓝#1023
9. Линк към вашият Steam профил? -https://steamcommunity.com/profiles/76561198177450478/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно...Много хубав направен с приятелски настроен и добър персонал,играчи и като цяло най-много ми харесва от всички други сървъри.пример за тва играя сърф от 2години от както почнах в сървъра не съм играл сърф или други игри :D
Потребителско име: bivaka
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от bivaka »

аз не съм изградил някакво мнение относно теб и мисля, че не съм те засичал, не знам, но що да не пробваш. От мен имаш, да!
Потребителско име: Borata26
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Borata26 »

bivaka написа: Сря Ное 11, 2020 2:24 pm аз не съм изградил някакво мнение относно теб и мисля, че не съм те засичал, не знам, но що да не пробваш. От мен имаш, да!
Благодаря много и сме играли 😃обаче сигурно не помниш.
Потребителско име: Banana Joe №2
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 12

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Banana Joe №2 »

Нямам изградено обективно мнение, спрямо играта ти, държанието ти спрямо другите играчи. Не мога да поставя обективна оценка на този етап, затова от мен НЕ
Потребителско име: Asterix
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Asterix »

от мен имаш ДА !
Потребителско име: Borata26
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Borata26 »

Asterix написа: Пет Ное 13, 2020 2:51 pm от мен имаш ДА !
Много благодаря :D
Потребителско име: Jacksparrow
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 13

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Jacksparrow »

ПРОТИВ ако не беше спамил толкова ДС да ти пишем по кандидатурата щях да се замисля но сега съм против
Потребителско име: Borata26
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 4

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Borata26 »

Jacksparrow написа: Пет Ное 13, 2020 3:13 pm ПРОТИВ ако не беше спамил толкова ДС да ти пишем по кандидатурата щях да се замисля но сега съм против
Извинявам се просто гледах че на другите им се отговаря много бързо и си мислих че не следите форума, моя грешка ама ще знам за на пред, благодаря 🙂
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 24

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от Arrow »

В твой интерес е да не спамиш по кандидатурата си когато всеки админ ти отговори, а просто изчакваш краен отговор, вместо да спамиш при всеки нов вот.

Съдейки по това, което Jack Sparrow е казал, и моят вот е ясен, а и не си ми оставил никакво впечатление в сървъра. За мен не си готов да бъдеш админ на този етап. Против!
Потребителско име: awaq
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager
Мнения: 22
Местоположение: Bulgaria

Обратна връзка:

Re: Кандидатура за админ във "Bulplay Mirage/Inferno от borata26

Мнение от awaq »

Banana Joe №2 написа: Пет Ное 13, 2020 2:44 pm Нямам изградено обективно мнение, спрямо играта ти, държанието ти спрямо другите играчи. Не мога да поставя обективна оценка на този етап, затова от мен НЕ

+1
Публикувай отговор Нова тема