БАН - wallhack?

Изображение
IP: 87.121.112.34:27017 or mirage.bulplay.net:27017
Заключено Заключено
Потребителско име: Defender
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 5

БАН - wallhack?

Мнение от Defender »

Здравейте,

Понеже днес ме баннахте за игра с wallhack може ли да видим демо или това във вашата верига не се изисква?
Преди 4 дена слей за игра с автоматичен снайпер, днес бан за игра с wallhack без никакви доказателства.
Банът е за две години. Хакове не ползвам, но за съжаление не очаквах подобно отношение, иначе щях да си снимам демото сам.
Благодаря за отговора предварително.

1. Ник във играта: Defender
2. Вашето STEAMID: STEAM_1:0:526528917, [U:1:1053057834]
3. Обосновете се за вашият бан: wallhack
4. Дата и час на вашият бан и map-ът на който бана е бил сложен: May 24, 2020, 9:51 pm [BG] BULPLAY.NET Mirage/Inferno Only
5. Map: de_inferno.
Потребителско име: Defender
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 5

Re: БАН - wallhack?

Мнение от Defender »

Здравейте,

Може ли администратор (по възможност този, който е наложил наказанието) да се обоснове по темата,с демо или снимка? Наистина бих искал да коментираме демото, на базата на което е наложен двугодишен бан.
Ако не той, то някой, който отговаря за сървърите.
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: БАН - wallhack?

Мнение от nullrage »

Съжалявам за закъснението днес вечерта демото ще бъде прегледано.
Потребителско име: Defender
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 5

Re: БАН - wallhack?

Мнение от Defender »

Здравейте,

Като начало бих искал да се извиня, че нe мога да предоставя демо от моя страна , но е факт, че за първи път ми се налага. Такова демо със сигурност щеше ни улесни значително, но това наказание настина ме изненада, тъй като не вярвах че играта ми е съмнителна - наивна грешка от моя страна, която няма да се повтори.
Ако се стигне отново до подобен случай, мога да обещая, че демото ще бъде качено лично от мен. Всъщност, това е общеание което мога да направя към играчите и администраторите на веригата, че от тук нататък първата ми работа при влизане във ваш сървър, ще е да стартирам демо, за да избегнем подобни дилеми занапред.

Като допълнение, спрямо правилата, дори админа да смята че играя с хак, наказанието пише, че е 2-3 месеца, а бан-а е поставен за 2 години, без видима причина. Не го повдигнах като въпрос при отварянето на темата, тъй като и три месеца бан ми се струват доста, но ми е интересно при положение , че явно нямам други провинения, на базата на какво е поставен бан, праткически еквивалетен на перманентен?
Друго освен лично отношение, не ми идва на ум, а това пише че е против правилата и оставя неприятно усещане за административен произвол. Наистина ако е възможно администратора, поставил наказанието, да се обоснове, така че да не остават подобни съмнения занапред. Вярам че един коректен отговор ще е в общ интерес, тъй като както вече казах, от моята гледна точка, това е втори административен произвол в рамките на не повече от седмица.

Благодаря предварително.
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: БАН - wallhack?

Мнение от nullrage »

Бана е премахнат.
Заключено Заключено