Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Заключено Заключено
Аватар
Потребителско име: cyph3r
Member
Ранг във форума: Member
Мнения: 6

Кандидатура за Администратор в ,,Bulplay'' Mirage/Inferno

Мнение от cyph3r »

1. Вашето име?- Тино Димитров
2. Вашата възраст?- 17
3. От къде сте?- София
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър?- Като цяло имам доста сериозно намерения към този сървър и като цяло най-много искам да помогна на Декстър (Нулрейдж), за да може да се чувства комфортно на работа и да не мисли поне за мен!
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - Ами понеже почваме училище, зависи от смяната ми, но определено няма да са малко!
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? Да!
7. Имате ли предишна някаква история като администратор?- Да! В 3 Полски сървъра в единия от тях бях Owner.
8. Дискорд за връзка?- RESTRICT#1954
9. Линк към вашият Steam профил?- https://steamcommunity.com/profiles/76561199089090649/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно- От доста време зная Булплей и съм чувал за тях, като ''фирма'' с едни от най-сериозните и посещавани сървъри! Личното ми мнение за този сървър е, че винаги има приятно отношение с всеки един играч! (е зависи, хаха, понякога има и напрегнати моменти, но нека забравим за тях) Доста приятно ми е и напоследък започнах много да играя тук! Според мен за сега е най-доброто място!
''csgobg'' пасти да ядат! Благодаря Ви за отнето внимание!

П.С.: Относно Cs:Go Prime-а, сега ще сложа снимки, за да Ви покажа покупката и това че го имам.
Изображение
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Заключено Заключено