Кандидатура за админ в Dust2Only сървър (Edited)

Заключено Заключено
Аватар
Потребителско име: Bettsi
Member
Ранг във форума: Member

Кандидатура за админ в Dust2Only сървър (Edited)

Мнение от Bettsi »

1. Вашето име? - Берк.
2. Вашата възраст? - 20.
3. От къде сте? - Хасково.
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? Бих искал да съм администратор, за да подпомагам на сървъра против токсични хора и хакери. Все пак си има ред в сървъра и трябва да се спазва(не само от играчите,но и от админите). Ще се постарая да съм справедлив и да не съм заядлив към останалите, тъй като да си админ е доста голяма отговорност.
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - 2-4 часа на ден (следобяд или вечерта)
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да.
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Да,бил съм администратор на 2 сървъра в CS 1.6. Един,от които беше моят,а другият не беше толкова известен,но все пак имаше активност в него. Също така съм бил админ в CS:S на един aim сървър ("Atlantica" мисля,че беше), но в CS:GO не съм бил админ никога.
8. Дискорд за връзка? - Bettsi #3604.
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/id/bettsi/
10. Личното ви мнение за сървъра. - Ами,сървърът е един от най-посещаваните в България за момента. Има доста пекани хора,с които съм се запознавал. 128-тиков е,което е доста удолетворяващо(за разлика от mm сървърите). Има си токсични хора и хакери,но биват баннати почти моментално след подаване на доклад. Админите също са готини,разбрани и влизат в твое положение,не прибързват да ти "нахакат" бана. Накратко сървърът ми допада доста и прекарвам значително време в него и затова бих искал да се кандидатирам за админ. :)

Edit: Има админи с VAC бан също,но все още са си админи. Малко не е честно спрямо другите!
Потребителско име: Arrow
Administrator
Ранг във форума: Administrator

Re: Кандидатура за админ в Dust2Only сървър (Edited)

Мнение от Arrow »

Имаш вече пусната кандидатура. Използваш бутона за редактиране в пуснатата кандидатура!

Следващият път ще се наказваме.
Заключено Заключено