Кандидатура за администратор

Заключено Заключено
Потребителско име: Banana Joe №2
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin
Мнения: 12

Кандидатура за администратор

Мнение от Banana Joe №2 »

1. Вашето име ? - Мартин Ангелов
2. Вашата възраст ? - 18
3. От къде сте ? - Варна
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? - Играя в този сървър от доста дълго време и съм доволен от по голямата част от комюнитито, но я има и онази част, която идва да ти развали кефа за игра. Също така, когато няма admins или owners настъпва една голяма "свободия" и всеки прави каквото си иска, а трябва да има ред. Един от най големите проблеми, които съм забелязал е че влизат "индивиди" на по 10-13 годишна възраст и започват да се лигавят без никаква причина и това разваля удоволствието за игра. Настрана оставям хакерите, понеже всеки ги знае, че са напаст, от която няма отърване.
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - около 3-4 часа на ден спокойно мога да съм вътре в сървъра.
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Не
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Не
8. Discord за връзка - The Small Pharaon#7985
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561198306373106/
10. Личното ви мнение за сървъра, кратко и откровено - Сървъра е чудесен, добро comunity, но се нуждае от хора, които да могат да стягат шапката на определени хора, когато си позволяват повече от необходимото!
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за администратор

Мнение от nullrage »

Постоянен си, играеш от доста време във сървъра, супер френдли си, аватара ми показва моето мнение за кандидатурата ти. :)
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator
Мнения: 129

Re: Кандидатура за администратор

Мнение от nullrage »

одобрен, пиши ми на ЛС във steam/discord.
Заключено Заключено