Кандидатура за админ в (BULPLAY.NET DUST2 ONLY)

Заключено Заключено
Потребителско име: ABC
Member
Ранг във форума: Member

Кандидатура за админ в (BULPLAY.NET DUST2 ONLY)

Мнение от ABC »

1. Вашето име? - Неделин
2. Вашата възраст? - 18
3. От къде сте? -София
4. Защо бихте искали да сте администратор във този сървър? - Бих искал да съм администратор ,поради причината,че когато влезна сутрин има хора ,които си позволяват да викат, да стрелят съотборниците си,дори и да хакват. Бих искал да стана админ ,за да въведа ред!
5. Колко време и кога можете да отделяте за да следите реда във сървъра? - От 3 до 6 часа на ден
6. Имате ли предишен опит със Sourcemod? - Да
7. Имате ли предишна някаква история като администратор? - Преди няколко години бях админ в друг сървър
8. Дискорд за връзка? - ABC_#2596
9. Линк към вашият Steam профил? - https://steamcommunity.com/profiles/76561198154157189/
10. Личното ви мнение за сървъра, крато и откровенно- В сървъра се допускат хора, които си позволяват да хакват, въпреки факта, че са без prime. Някои админи силно изразяват и показват личното си отношение към определени играчи независимо дали са техни приятели ,или хора ,които те не харесват. Съответно или биват пренебрегвани техните обиди,или биват безпричинно mute-вани,kick-вани и т.н. Включително някои от администраторите си позволяват да правят или да говорят неща,които са недопустими. Аз искам да поправя тази грешка, защото не веднъж съм бил свидетел. Но въпреки всичко, сървърът е забавен и е място на което можеш да разпуснеш.
Аватар
Потребителско име: Lieutenant92
Global Moderator
Ранг във форума: Global Moderator

Re: Кандидатура за админ в (BULPLAY.NET DUST2 ONLY)

Мнение от Lieutenant92 »

Първо - Добър ден от мен и екипа.

Не знам как би поправил грешката на някой друг от екипа. За тези неща си има собственик и той поправя такъв вид “грешки”. Активността ти е на ниво, но нека сме реалисти. 6 часа в сървъра са доста голямо изказване, имайки впредвид, че аз съм стоял по 8 часа и едвам се издържа, но факт. Знам те още от другата верига, не помня да си бил токсичен към някого, не знам дали си имал пререкания с други играчи или със членове на екипа. С предложение съм да минеш тестовия период, за да се види дали ще поддържаш тази активност, която имаш в момента. Не е казано да стоиш в сървъра по цял ден, а просто да си активен. Надявам се да опровергаеш думите ми. От мен, ДА!
“Пази оръжието си в мир, за да те пази то в боя.”
Аватар
Потребителско име: rostislavch0
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin

Обратна връзка:

Мнение от rostislavch0 »

Виждал съм те в сървъра, не си лош човек, редовен си сериозно през последния месец и имаш моя положителен вот. За!
Изображение
Аватар
Потребителско име: H33X
Member

Мнение от H33X »

И аз съм ЗА! Готин си, не обиждаш, държиш се добре с хората, подавал си ми доклади за хакери.
Потребителско име: Polyaa
Member

Мнение от Polyaa »

Активен си, не си токсичен и не съм имала проблеми с теб. Имаш от мен ЗА! 8-)
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator

Мнение от nullrage »

Ще се направя, че не съм видял коментара със "Грешките" на админите. Имаш ЗА от мен!
Аватар
Потребителско име: nullrage
Administrator
Ранг във форума: Administrator

Мнение от nullrage »

Последни мнения по кандидатурата от Staff ДО 00:00.
Аватар
Потребителско име: Jacksparrow
Server Manager
Ранг във форума: Server Manager

Мнение от Jacksparrow »

И от мен имаш ДА
Изображение
Аватар
Потребителско име: Asterix
Member

Мнение от Asterix »

Имаш ЗА от мен
Заключено Заключено