1v1 Arena - Niko-san

Заключено Заключено
Потребителско име: Cat
Member
Ранг във форума: Member

1v1 Arena - Niko-san

Мнение от Cat »

1. Ник във играта: Cat
2. Вашето STEAMID: STEAM_1:1:60730429
3. Обосновете се за вашият бан: Нараненият администратор решава да раздава перманентни банове, защото егото му не може да понесе, че не всички въпроси, които задава го интересуват пряко.
"Има VAC.Не казва защо и игнорира след като съм го питал 3 пъти" като причина на перманентен бан? Какво общо има ВАК бан на друга игра с играта ми в сървъра и от къде на къде ще ми се налага въпросният човек да му обяснявам неща, които не го засягат.
4. Дата и час на вашият бан и map-ът на който бана е бил сложен: нямам идея кой е мапа
Аватар
Потребителско име: Niko-san
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin

Re: 1v1 Arena - Niko-san

Мнение от Niko-san »

Именно. Ако не се беше правил на много важен и ми беше отговорил за какво си бан нямаше да стигнеш до тук.Обаче ти понеже си големия тарикат реши да ми се направиш на отворен като те питах ти ми отговори цитирам >>>>>>>> (Не ме занимавай олигофрен) и сега мрънкаш що си бил баннат?
1-во защото игнорираш Админ
2-ро защото обиждаш Админ
3-то Имаш Vac но както казваш ти ще ти го кажа сега и аз Не ми дреми дали е преди 5 или 6 години!!!!!!!!! АЗ бана няма да ти го махна
4-то с допълнение Хора със VAC нямат работа във нашите сървъри :)
Аватар
Потребителско име: Lieutenant92
Global Moderator
Ранг във форума: Global Moderator

Мнение от Lieutenant92 »

Щом админ ти задава въпрос свързан с нещо за играта, отговаряш без да се правиш на интересен и на недостъпен!
“Пази оръжието си в мир, за да те пази то в боя.”
Потребителско име: Cat
Member
Ранг във форума: Member

Мнение от Cat »

Lieutenant92 написа: Пон Ное 29, 2021 9:52 am Щом админ ти задава въпрос свързан с нещо за играта, отговаряш без да се правиш на интересен и на недостъпен!
"свързан с нещо за играта"
Какво общо има ВАК банът ми с играта?
Аватар
Потребителско име: Niko-san
Server Admin
Ранг във форума: Server Admin

Мнение от Niko-san »

Мисля че няма смисъл да водя този спор,след като ти дори нямаш и понятие какво е VAC и за какво го имаш!
Аватар
Потребителско име: Lieutenant92
Global Moderator
Ранг във форума: Global Moderator

Мнение от Lieutenant92 »

Cat написа: Пон Ное 29, 2021 10:43 am
Lieutenant92 написа: Пон Ное 29, 2021 9:52 am Щом админ ти задава въпрос свързан с нещо за играта, отговаряш без да се правиш на интересен и на недостъпен!
"свързан с нещо за играта"
Какво общо има ВАК банът ми с играта?
Говоря когато някой админ пита нещо от типа на: “Защо имаш Вак Бан”. Тоест причината, поради която са те баннали. Както и да е. Заключвам темата, ако искаш да питаш нещо друго отвори тикет в дискорд канала ни. :)
“Пази оръжието си в мир, за да те пази то в боя.”
Заключено Заключено